Vizyon

Piyasada, birbirinin aynı gibi görünen firmalardan olmak yerine, fark yaratmak isteyen markaların tercih ettiği ajans olmak.

Misyon

Özellikle son yıllarda iletişim teknolojilerindeki ilerleme sebebiyle her geçen gün katlanarak artan bilgi yoğunluğu, zengin ürün çeşitliliği ve değişen alışveriş, tüketim alışkanlıklarımız bizi “aslında ne istiyoruz” sorusundan uzaklaştırmış durumda.

Biz Başka Ajans olarak; hizmet verdiğimiz markaların,  içinde boğulduğumuz çeşitlilik ve bilgi yoğunluğundan ayırılmasını sağlamak ve tüketiciye daha net, anlaşılır ifadelerle ulaşmasını amaçlıyoruz. Bunu yaparken minimalist felsefeyi ilke ediniyoruz. Markaların maddi ve manevi kriterlerini ihtiyaçları doğrultusunda analiz edip, gereksiz detayları ortadan kaldırarak, daha odaklanılabilir, kalitesi ve marka değerini ön planda tutarak müşteriye en hızlı ve doğru yolla ulaşmasına rehberlik ediyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Başka Ajans olarak almanın değil, vermenin asıl mutluluk olduğu inancını benimsiyoruz. Bu yüzden özellikle Dünya’nın en masum varlıkları olan çocuklarımız ile ilgili sosyal sorumluluk projelerini önemsiyor, elimizden geldiğince destekliyoruz.